Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem objektu 325m2 - v Brankovicích

Popis nemovitosti

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu objekt vhodný jak pro výrobní provoz, tak jako sídlo firmy, kanceláře, sklad atd. Po dohodě je možné pronajmout i jednotlivé místnosti dle půdorysu.

Budova se nachází v Brankovicích a disponuje nevytápěnými, suchými prostory s elektřinou, vodou a odpady o ploše 325 m2 s možností rozšíření.

K objektu také patří rampa s nájezdem.

Objekt je v současné době dlouhodobě nevyužívaný.

Pro bližší informace kontaktujte realitní makléřku Irenu Kotolanovou.

Irena Kotolanová

Realitní makléřství je mým světem, kde se cítím jako ryba ve vodě. Chtěla bych se s vámi podělím o své zkušenosti, postupy a tipy, které vám mohou pomoci při prodeji či koupi nemovitosti.

 

Moje cesta k realitnímu makléřství

Realitní makléřství je pro mě nejen prací, ale také vášní. Každý den se setkávám s novými lidmi, novými příběhy a novými výzvami. Má práce mi dává možnost pomáhat lidem najít jejich vysněný domov nebo prodat jejich nemovitost za nejlepší možnou cenu.

Co pro vás mohu udělat jako realitní makléřka

Má práce spočívá v tom, abych pro vás našla to nejlepší řešení. Ať už jde o prodej, koupi nebo pronájem nemovitosti, vždy se snažím najít tu nejlepší možnost, která bude vyhovovat právě vám. Jsem tu, abych vám pomohla s všemi právními a technickými aspekty, které s sebou realitní obchod přináší.

Proč si vybrat právě mě

Moje zkušenosti, odborné znalosti a osobní přístup jsou to, co mě odlišuje od ostatních. Jsem tu pro vás, abych vám pomohla splnit vaše sny a cíle. Ať už hledáte nový domov pro sebe a svou rodinu, nebo chcete prodat svou nemovitost, jsem tu, abych vám v tom pomohla.

Pokud se se mnou budete chtít o něčem poradit, spojte se se mnou prostřednictvím kontaktů na mém webu. Těším se na naši spolupráci!

```


Irena Kotolanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF