Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej mobilheimu, 42m² - Brno - Líšeň

460 500,-Kč včetně provize.

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi mobilní dům , který se nachází v Brně-Líšeň.

Rozměry mobilního domu jsou 11,4x3,2 ( t.j,36,5m² ). Dispozičně se jedná o 2+kk. Mobilní dům se skládá z obývacího pokoje s krbem na dřevo a se vstupem na terasu včetně patrového spaní skýtajícího dostatek soukromí pro dvě osoby, plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, dětským pokojem a koupelnou s WC a sprchovým koutem.
Samostatná předsíň 2,5x2,25 ( t.j. 5,6m² ) + zvláště terasa k demontáži zdarma. Mobilní dům má vlastní ohřev vody. Dům je možné připojit na elektriku, vodu a odpady Tento mobilní dům je celoročně obyvatelný.
Je nutné zajistit vlastní přepravu nabízeného mobilního domu. K odvozu v srpnu 2023.

Cena mobilního domu je 460 500 Kč.
Pokud máte zájem o prohlídku, kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu a rádi Vám domluvíme termín.

Těšíme se na Vaši zprávu.

Irena Kotolanová

Realitní makléřství je mým světem, kde se cítím jako ryba ve vodě. Chtěla bych se s vámi podělím o své zkušenosti, postupy a tipy, které vám mohou pomoci při prodeji či koupi nemovitosti.

 

Moje cesta k realitnímu makléřství

Realitní makléřství je pro mě nejen prací, ale také vášní. Každý den se setkávám s novými lidmi, novými příběhy a novými výzvami. Má práce mi dává možnost pomáhat lidem najít jejich vysněný domov nebo prodat jejich nemovitost za nejlepší možnou cenu.

Co pro vás mohu udělat jako realitní makléřka

Má práce spočívá v tom, abych pro vás našla to nejlepší řešení. Ať už jde o prodej, koupi nebo pronájem nemovitosti, vždy se snažím najít tu nejlepší možnost, která bude vyhovovat právě vám. Jsem tu, abych vám pomohla s všemi právními a technickými aspekty, které s sebou realitní obchod přináší.

Proč si vybrat právě mě

Moje zkušenosti, odborné znalosti a osobní přístup jsou to, co mě odlišuje od ostatních. Jsem tu pro vás, abych vám pomohla splnit vaše sny a cíle. Ať už hledáte nový domov pro sebe a svou rodinu, nebo chcete prodat svou nemovitost, jsem tu, abych vám v tom pomohla.

Pokud se se mnou budete chtít o něčem poradit, spojte se se mnou prostřednictvím kontaktů na mém webu. Těším se na naši spolupráci!

```


Irena Kotolanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF