Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prostorná vila 200m² se zahradou 800m²- La Ciaccia, Sardinie

390 000 Euro 

+ provize RK

Popis nemovitosti

Stylová vila v malé vesničce La Ciaccia pár metrů od moře. ( cca 100m.) Vila je samostatně stojící, obklopená krásnou zahradou v klidné uličce.

V přízemí se nachází prostorný dependance se sníženým stropem sestávající s obývacího pokoje s kuchyní přímo propojeného se zahradou, ložnice a koupelny s velkým vestavěným sprchovým koutem. Po schodech se přichází do hlavní obytné části v prvním patře s velkou zastřešenou terasou propojenou vchodem do obývací místnosti s krbem. Dále navazuje jídelní kout a kuchyně se vstupem přímo do zahrady.
Chodba pak odděluje společenskou část a část k odpočinku kde se nachází tři ložnice s koupelnou. Další koupelna je k dispozici v prostoru zastřešené terasy propojené s obývací místností. Z terasy dále vedou schody do dalšího patra, kde se nachází prostorné solárium s panoramatickým výhledem na moře. Zde je započata příprava k půdní vestavbě s veškerou dokumentací a projektem.
Celkem 4 ložnice a 3 koupelny.
Velká zahrada poskytuje dostatek zákoutí a míst k odpočinku, nachází se zde prostor s grilem a venkovní kuchyní k posezení, dostatek parkovacích míst, ovocné stromy, olivovníky a venkovní sprcha.

Dům je výborný i pro dlouhodobé pobyty.

Irena Kotolanová

Realitní makléřství je mým světem, kde se cítím jako ryba ve vodě. Chtěla bych se s vámi podělím o své zkušenosti, postupy a tipy, které vám mohou pomoci při prodeji či koupi nemovitosti.

 

Moje cesta k realitnímu makléřství

Realitní makléřství je pro mě nejen prací, ale také vášní. Každý den se setkávám s novými lidmi, novými příběhy a novými výzvami. Má práce mi dává možnost pomáhat lidem najít jejich vysněný domov nebo prodat jejich nemovitost za nejlepší možnou cenu.

Co pro vás mohu udělat jako realitní makléřka

Má práce spočívá v tom, abych pro vás našla to nejlepší řešení. Ať už jde o prodej, koupi nebo pronájem nemovitosti, vždy se snažím najít tu nejlepší možnost, která bude vyhovovat právě vám. Jsem tu, abych vám pomohla s všemi právními a technickými aspekty, které s sebou realitní obchod přináší.

Proč si vybrat právě mě

Moje zkušenosti, odborné znalosti a osobní přístup jsou to, co mě odlišuje od ostatních. Jsem tu pro vás, abych vám pomohla splnit vaše sny a cíle. Ať už hledáte nový domov pro sebe a svou rodinu, nebo chcete prodat svou nemovitost, jsem tu, abych vám v tom pomohla.

Pokud se se mnou budete chtít o něčem poradit, spojte se se mnou prostřednictvím kontaktů na mém webu. Těším se na naši spolupráci!

```


Irena Kotolanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF