Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prostorná vila 200m² se zahradou 800m²- La Ciaccia, Sardinie

390 000 Euro 

+ provize RK

Popis nemovitosti

Stylová vila v malé vesničce La Ciaccia pár metrů od moře. ( cca 100m.) Vila je samostatně stojící, obklopená krásnou zahradou v klidné uličce.

V přízemí se nachází prostorný dependance se sníženým stropem sestávající s obývacího pokoje s kuchyní přímo propojeného se zahradou, ložnice a koupelny s velkým vestavěným sprchovým koutem. Po schodech se přichází do hlavní obytné části v prvním patře s velkou zastřešenou terasou propojenou vchodem do obývací místnosti s krbem. Dále navazuje jídelní kout a kuchyně se vstupem přímo do zahrady.
Chodba pak odděluje společenskou část a část k odpočinku kde se nachází tři ložnice s koupelnou. Další koupelna je k dispozici v prostoru zastřešené terasy propojené s obývací místností. Z terasy dále vedou schody do dalšího patra, kde se nachází prostorné solárium s panoramatickým výhledem na moře. Zde je započata příprava k půdní vestavbě s veškerou dokumentací a projektem.
Celkem 4 ložnice a 3 koupelny.
Velká zahrada poskytuje dostatek zákoutí a míst k odpočinku, nachází se zde prostor s grilem a venkovní kuchyní k posezení, dostatek parkovacích míst, ovocné stromy, olivovníky a venkovní sprcha.

Dům je výborný i pro dlouhodobé pobyty.

Irena Kotolanová


Irena Kotolanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF