Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+1,77 m², Vyškov - Víta Nejedlého

P R O N A J A T O.

 

 

Popis nemovitosti

Bytová jednotka má podlahovou plochu 77 m² vč. balkonu a sklepa. Sestává se z kuchyňského koutu spojeného s jídelnou (12 m²), třech neprůchozích pokojů (16 m², 12 m², 20 m²), předsíně (4 m²), šatny (3 m², koupelny (2,6 m²), samostatného WC (1 m²) a balkonu (3 m²). K bytu náleží zděná sklepní kóje o výměře 2 m².

Byt pronajímán včetně vybavení.

Měsíční nájemné činí 9 000,- Kč + zálohy na energie a služby spojené s užíváním bytu 4 200,- Kč + (elektřina přepsaná na nájemce 800,- Kč ), při 2 osobách.
Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 14 000,- Kč.

Celý bytový dům je ve skvělé kondici díky revitalizaci a výbornému hospodaření společenstva vlastníků. Kompletní nové rozvody v domě, zateplení a nový výtah, dlažby schodiště atd. Byt má díky tomu velice nízké náklady na bydlení.

Sídliště Víta Nejedlého je klidnou lokalitou pro bydlení, hřiště pro děti hned za domem k celkové atmosféře sídliště patří i skvělá komunikace mezi spolubydlícími.

K dobré infrastruktruře patří základní devítiletá škola, mateřská školka, bankomat, obchod s potravinami, MHD a další.

Irena Kotolanová

Realitní makléřství je mým světem, kde se cítím jako ryba ve vodě. Chtěla bych se s vámi podělím o své zkušenosti, postupy a tipy, které vám mohou pomoci při prodeji či koupi nemovitosti.

 

Moje cesta k realitnímu makléřství

Realitní makléřství je pro mě nejen prací, ale také vášní. Každý den se setkávám s novými lidmi, novými příběhy a novými výzvami. Má práce mi dává možnost pomáhat lidem najít jejich vysněný domov nebo prodat jejich nemovitost za nejlepší možnou cenu.

Co pro vás mohu udělat jako realitní makléřka

Má práce spočívá v tom, abych pro vás našla to nejlepší řešení. Ať už jde o prodej, koupi nebo pronájem nemovitosti, vždy se snažím najít tu nejlepší možnost, která bude vyhovovat právě vám. Jsem tu, abych vám pomohla s všemi právními a technickými aspekty, které s sebou realitní obchod přináší.

Proč si vybrat právě mě

Moje zkušenosti, odborné znalosti a osobní přístup jsou to, co mě odlišuje od ostatních. Jsem tu pro vás, abych vám pomohla splnit vaše sny a cíle. Ať už hledáte nový domov pro sebe a svou rodinu, nebo chcete prodat svou nemovitost, jsem tu, abych vám v tom pomohla.

Pokud se se mnou budete chtít o něčem poradit, spojte se se mnou prostřednictvím kontaktů na mém webu. Těším se na naši spolupráci!

```


Irena Kotolanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF