Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk, 48 m² - Vyškov

P R O N A J A T O

Popis nemovitosti

Byt v Tyršově ulici ve Vyškově o velikosti 48 m2 je skvěle řešený a nabízí všem, kteří hledají nové bydlení, mnoho výhod. Vstupní chodba slouží jako předsíň a vede k ostatním místnostem v bytě. Samostatná ložnice je prostorná a umožňuje pohodlné spaní. Kuchyně spojená s jídelnou a obývacím pokojem tvoří společenskou zónu, kde můžete relaxovat a stravovat se. Koupelna s vanou, umyvadlem a WC je prakticky zařízená a nabízí vše, co potřebujete.

Byt má plovoucí podlahu a okna se žaluziemi, což zajistí vysoký komfort bydlení. Byt se nachází v podkroví/2. nadzemním podlaží, takže je klidný a bezpečný.

Okolí nabízí vše, co potřebujete ke každodennímu životu. V blízkosti se nachází supermarket, bankomat, prodejna farmářských produktů Sklizeno, lékárna, zdravotní středisko, mateřská škola, dětská hřiště a zastávka MHD. Tato lokalita vám zajistí klidné a pohodlné bydlení.

Celkově lze tedy říci, že tento byt v Tyršově ulici ve Vyškově je ideální volbou pro všechny, kteří hledají nové bydlení, které je praktické, příjemné a dobře umístěné.

Fotogalerie

Irena Kotolanová


Irena Kotolanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF