Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej stavebního pozemku, 755 m² - Hostěnice

Bydlení v blízkosti Brna.

Hostěnice .

Cena - 6 300 000,-Kč

včetně provize, včetně právního servisu

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Hostěnice.
K pozemku je studie a návrh projektu na výstavbu objektu, studie je součástí ceny. Uliční šíře pozemku je 18m² .

Mírně svažitý pozemek o výměře 755m² je umístěný mezi obytnou zástavbou a nachází se tak v klidné části obce, mimo hlavní komunikaci s krásným výhledem na obec a její okolí. Dle platného územního plánu je pozemek určen k výstavbě rodinného objektu. Sítě se nachází na hranici pozemku.

Obec Hostěnice, která disponuje skvělou občanskou vybaveností. Nachází se zde obchod, restaurace, mateřská škola. Sportovní nadšenci jistě uvítají značené trasy v okolních lesích. Hostěnice jsou malebnou obcí v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Leží ve zvlněné lesnaté krajině na samém okraji Moravského krasu, nedaleko Brna (cca 18 km). Jsou součástí dobrovolných svazků obcí Mikroregion Roketnice, Spolek pro obnovu venkova Moravský kras a Šlapanicko. Lákají zejména svými přírodními krásami a spolkovým životem v obci.

K bližším informacím kontaktujte realitní makléřku Irenu Kotolanovou

Irena Kotolanová

Realitní makléřství je mým světem, kde se cítím jako ryba ve vodě. Chtěla bych se s vámi podělím o své zkušenosti, postupy a tipy, které vám mohou pomoci při prodeji či koupi nemovitosti.

 

Moje cesta k realitnímu makléřství

Realitní makléřství je pro mě nejen prací, ale také vášní. Každý den se setkávám s novými lidmi, novými příběhy a novými výzvami. Má práce mi dává možnost pomáhat lidem najít jejich vysněný domov nebo prodat jejich nemovitost za nejlepší možnou cenu.

Co pro vás mohu udělat jako realitní makléřka

Má práce spočívá v tom, abych pro vás našla to nejlepší řešení. Ať už jde o prodej, koupi nebo pronájem nemovitosti, vždy se snažím najít tu nejlepší možnost, která bude vyhovovat právě vám. Jsem tu, abych vám pomohla s všemi právními a technickými aspekty, které s sebou realitní obchod přináší.

Proč si vybrat právě mě

Moje zkušenosti, odborné znalosti a osobní přístup jsou to, co mě odlišuje od ostatních. Jsem tu pro vás, abych vám pomohla splnit vaše sny a cíle. Ať už hledáte nový domov pro sebe a svou rodinu, nebo chcete prodat svou nemovitost, jsem tu, abych vám v tom pomohla.

Pokud se se mnou budete chtít o něčem poradit, spojte se se mnou prostřednictvím kontaktů na mém webu. Těším se na naši spolupráci!

```


Irena Kotolanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF