Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rekreační dům 3+1, se zahradou 344 m² - Sardínie -Costa Paradiso - Li Baietti

Pohádková vila přímo u moře.

Tato vilka se nachází přímo v oblasti rezervace Costa Paradiso. Toto místo je naprosto výjimečné přírodou, neopakovatelnými scenériemi, skalními masivy a průzračnou vodou.

Veškerá zástavba v celé oblasti je jednotného stylu, zakomponovaná do terénu v souladu s rázem přírody za použití původních materiálů a působí místy až pohádkově. Nemovitost se nachází ve spodní části Costa Paradiso, v oblasti Li Baiette, méně než 100 kroků od moře.

Popis nemovitosti

 Jedná se o komfortní vilu s dvěma verandami a prostornou zahradou. Je součástí malého komplexu skládajícího se z 5 jednotek, které jsou mezi sebou dobře rozděleny s malou společnou částí za domem a přístupem k moři. Pobřeží je tvořeno pískovcovými masivy, asi 500m od objektu vede po pobřeží pěšina k pískové pláži vetnuté mezi útesy a oddělené skalami od zástavby.

Dům se skládá z obývacího pokoje napojeného na malou verandu s výhledem na moře, kuchyňského a jídelního koutu, dále dvou dvoulůžkových ložnic, koupelny, venkovní komory a velké verandy se vstupem ze zahrady. K dispozici jsou dvě parkovací místa přímo u objektu.

Ve vesnici se nachází restaurace, základní potraviny a turistické obchůdky. V sezóně je k dispozici i základní lékařské služba, půjčování lodí, sportovního vybavení, diskotéka...

Dispozice:
zastavěná plocha 68 m², 3 pokoje, kuchyň, koupelna, 2 verandy, 2 parkovací místa, zahrada cca 344 m². Vila v dobrém stavu se prodává zařízená.


Pro bližší informace kontaktujte emailem realitní makléřku Reality KLIDEM Irenu Kotolanovou.

Fotogalerie

Irena Kotolanová


Irena Kotolanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF