Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej RD 5+2 se zahradou, celkem 970 m2 - Račice

P R O D Á N O

Popis nemovitosti

Hledáte nemovitost k bydlení v krásné lokalitě?

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi rodinný dům nacházející se v zastavěné části obce Račice, při místní komunikaci v obytné zástavbě. Dům je samostatně stojící, podsklepený s obytným podlažím a podkrovím.

Dispoziční řešení stavby: podsklepení - sklad paliva, kotelna a další skladovací prostory. I. nadzemní podlaží - vstupní prostor - chodba, schodiště do podkroví i suterénu, kuchyň, 3 x obytná místnost, koupena, dále navazuje přístavba se samostatným vchodem, kde je umístěna kuchyň, WC, obytná místnost.
V podkroví: chodby, 1x obytná místnost, 2x půda.
Zásobování vodou napojením na vodovod, el. zavedena, plyn napojen. Vybudována studna. Topení na plyn i na dřevo. Odpady svedeny do septiku.
Ve dvoře zděná garáž. Za dvorem rodinného domu navazuje zahrada.

Původní stáří domu je cca 85 roků, přístavba provedena před 40 lety.
Obytná část má celkem sedm obytných místností včetně dvou kuchyní.
Nemovitost dále prošla v průběhu let modernizací - platová okna, obložkové vnitřní dveře, kuchyňská linka.

Klidné bydlení ve středu obce hned vedle mateřské školky v obci Račice.

Račice leží v údolí potoka Rakovce na úpatí Drahanské vrchoviny 10 km západně od Vyškova v nadmořské výšce 350-405 m.

Račice jsou obklopeny poměrně vysokými kopci, které jsou hustě zalesněné. Potok Rakovec přitéká překrásným údolím dlouhým asi 13 km ze severozápadu až z Jedovnic, kde pramení. Rakovecké údolí je po celý rok vyhledávané turisty k vycházkám. Kolem potoka vede částí romantického údolí, které patří k největším a nejkrásnějším údolím Drahanské vrchoviny, naučná stezka Rakovec, dlouhá 7 km a obsahující 10 tabulí, informujících o historii území, geologických podmínkách, floře a fauně.

Dominantou obce Račice je zámek Račice, který stojí v jihozápadní části obce.
Součástí předzámčí je i barokní kostel Zvěstování Panny Marie.

V Račicích je obecní úřad, pošta, mateřská škola.

V obci jsou obchody s potravinami, restaurace, sokolovna, knihovna, fotbalové hřiště a 2 pily.

Zaujala Vás tato nemovitost? Pro přesný čas své prohlídky kontaktujte realitní makléřku Irenu Kotolanovou.

Irena Kotolanová

Realitní makléřství je mým světem, kde se cítím jako ryba ve vodě. Chtěla bych se s vámi podělím o své zkušenosti, postupy a tipy, které vám mohou pomoci při prodeji či koupi nemovitosti.

 

Moje cesta k realitnímu makléřství

Realitní makléřství je pro mě nejen prací, ale také vášní. Každý den se setkávám s novými lidmi, novými příběhy a novými výzvami. Má práce mi dává možnost pomáhat lidem najít jejich vysněný domov nebo prodat jejich nemovitost za nejlepší možnou cenu.

Co pro vás mohu udělat jako realitní makléřka

Má práce spočívá v tom, abych pro vás našla to nejlepší řešení. Ať už jde o prodej, koupi nebo pronájem nemovitosti, vždy se snažím najít tu nejlepší možnost, která bude vyhovovat právě vám. Jsem tu, abych vám pomohla s všemi právními a technickými aspekty, které s sebou realitní obchod přináší.

Proč si vybrat právě mě

Moje zkušenosti, odborné znalosti a osobní přístup jsou to, co mě odlišuje od ostatních. Jsem tu pro vás, abych vám pomohla splnit vaše sny a cíle. Ať už hledáte nový domov pro sebe a svou rodinu, nebo chcete prodat svou nemovitost, jsem tu, abych vám v tom pomohla.

Pokud se se mnou budete chtít o něčem poradit, spojte se se mnou prostřednictvím kontaktů na mém webu. Těším se na naši spolupráci!

```


Irena Kotolanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF