Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej apartmánu 42 m² - La Ciaccia, Sardinie

P R O D Á N O

Popis nemovitosti

Skládá se ze vstupu do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, východu na balkon, chodby, dvoulůžkové ložnice a koupelny se záchodem.
Apartmán je kompletně zařízený, jak je uvedeno na fotografiích, vybavený klimatizací v ložnici i v kuchyni.

Zastavěná plocha 42 m2
2 pokoje
1 koupelna
Terasa
Dobrý stav - zařízený
Orientace východ, západ

Objekt je situován v klidné části obce, 800m od písečné pláže, 100m od moře (kamenná plata). Pár metrů od objektu je možné stravování ve výborné restauraci s pizzerií. Cca 400m od domu pak najdete centrální část vesnice s obchodem, pekárnou, zmrzlinárnou, další restaurací a kostelem. V letních měsících probíhají ve vesnici pravidelné trhy, hudební večery a je otevřeno malé zábavní centrum pro děti.

Pouhé 3km od vesnice je vzdáleno městečko Valledoria s kompletní vybaveností – obchody, stavebniny, lékařská služba, úřady…

Vesnička La Ciaccia je malá klidná osada v jižní části údolí Valledorie. Výhodou této polohy je dostupnost dvou letišť – Alghero, Olbie. Obě letiště se nachází cca hodinu jízdy od domu, stejně jako přístav trajektu v Olbii. Poloha je výhodná i pro podnikání rozmanitých výletů. Samotná písečná pláž má různorodé části a v průběhu asi 12 km její délky se mění její ráz. Dva kilometry severně po pláži se vlévá do moře říčka, která vytváří malebné zákruty a jezírka – na jednom z nich se půjčují lodičky, šlapadla apod. Druhým směrem po pobřeží vede od domu cesta nad útesy, kterou je možné dojít k malým písečným plážím mezi útesy a po cca 5 kilometrech do historického městečka Castelsardo. Castelsardo je staré typické středomořské městečko s pevností, úzkými kamennými uličkami, kostely, muzeem a velkým množstvím kulturních akcí. Údolí Valledorie je obehnáno pohořím s možnostmi pěších výletů a návštěv horských vesniček. Jen asi 1,5 km od domu začíná vinařská vesnička Mudizza, kde jsou organizovány ochutnávky místních vín, taneční večery atd. Možnosti výletů v nejbližším okolí jsou opravdu široké. Namátkou termální prameny Casteldoria, krásné pláže v Isola Rosa, Badesi, Costa paradiso, horská vesnička Sedini se skanzenovým skalním domem, spousta historických památek, muzea…

Prohlídky na domě budou řešeny dle dohody a v této době vzhledem k aktuální COVID situaci. Jsme ale připraveni poskytnout případným zájemcům veškeré informace ještě před návštěvou Sardínie.

K bližším informacím kontaktujte emailem realitní makléřku Reality KLIDEM Irenu Kotolanovo

Fotogalerie

Irena Kotolanová


Irena Kotolanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF